Tričko ako originálny darček na deň matiek | Ahooy.sk

Den matek můžete vyřešit originálním dárkem

Autor:

Datum: 2021-08-04 15:27:44

Den matek můžete vyřešit originálním dárkem

Den matek je svátek, na který děti často zapomínají. Většinou je musí nakopnout tatínek a pomoci jim vybrat pro maminku ideální dárek. Pokud jste si to nechali na poslední chvíli, máme pro vás několik originálních tipů, kterými to můžete okamžitě napravit.

Nevíte, co na den matek?
Tak, jako ponožky, pyžamo, papuče a kosmetický balíček se sprcháčem a šamponem jsou povinnou jízdou na každé Vánoce, vkusné dámské tričko se může stát povinnou jízdou na každý den maminek. V naší nabídce najdete široký sortiment různých motivů a my jsme pro vás vybrali ty nejlepší.

Tričko s citátem o mámě
Trička pro maminky vždy zdobí nějaký originální citát, milý obrázek, nebo obojí. Pokud si maminka takové tričko obleče, celý svět bude vědět, že ho dostala od své milované rodinky. Mezi tričky o maminkách se samozřejmě nachází i několik vtipných kousků, které vás i ostatní rozesmějí.

Tričko podle znamení zvěrokruhu
Jaké jste znamení zvěrokruhu? Papoušek, opice, kočka, vlk, pes nebo kůň? No dobře, trochu žertujeme. Každopádně v nabídce máme i řadu dámských triček se zvířecím motivem. Barevné i černobílé obrázky si okamžitě zamilujete vy, i vaše maminka, která bude určitě zvědavá, kde jste takové hezké tričko sehnala.

Vtipné tričko vždycky potěší
Vtipné dámské trička jsou samostatnou kategorií, které vás rozhodně nenechají nikdy chladnými. Mezi vtipnými obrázky najdete i spoustu vtipných citátů, ale i situací ze života, které vám prostě musí vyčurat úsměv na tváři. A když už ne vám, tak alespoň vaší mamince.

Co má maminka ráda
Jaký sport nebo hobby má vaše maminka nejraději? Kupte jí tričko, které dá celému světu vědět, "tomuto se věnuji". Je úplně jedno, jestli ráda čte, hraje na kytaru nebo chodívá každý večer běhat. U nás najdete tričko, které jí okamžitě vyčarí úsměv na tváři a bude ho hrdě nosit při každé příležitosti.