Výmena a vrátenie | Ahooy.sk

Výměna a vrácení

Ať už vám nesedí velikost, výrobek nevyhovuje nebo se pokazil, rádi vám pomůžeme. Máte právo na vrácení nebo výměnu zboží bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží.

Na výměnu, vrácení nebo reklamace zboží je nutné poslat balíček se zbožím doporučeně (bez dobírky) na adresu: Ján Gonda, Orličí 777, 027 43 Nižná

Do zásilky je nutno přiložit vyplněný formulář, případně na papíře čitelně napsané jméno a číslo objednávky. V případě výměny uveďte i požadovanou velikost, za kterou si přejete zboží vyměnit. V případě vrácení zboží uveďte i číslo účtu ve tvaru IBAN.

Před odesláním se prosím ujistěte, že zboží posíláte zpět v původním stavu. j. nepraný a nenošený s nepoškozenými původními štítky.

Výměnu nebo vrácení zpravidla zpracujeme do 14 pracovních dnů. Následně vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu.

Výměna zboží
Standardně poskytujeme pouze výměnu velikosti daného produktu. Nelze zboží vyměnit za jiné zboží (triko s jedním motivem za tričko s jiným motivem).


Vrácení zboží
V případě vrácení zboží, uveďte do formuláře nebo na papír i číslo účtu ve tvaru IBAN. Peněžní prostředky standardně vracíme zpět na uvedený bankovní účet do 14 dnů od zpracování požadavku. Vracíte-li celou objednávku, bude vám vrácena celá částka is náklady na dopravu. Vracíte-li jen část objednávky, bude vám vrácena jen částka za dané zboží.


Reklamace zboží
Máte-li jakékoli problémy s výrobkem nacházejícím se v záruční době, pořiďte fotky reklamovaného zboží a pošlete nám je na e-mail ahooy@ahooy.sk. Reklamaci posoudíme a budeme vás informovat o dalším postupu.