Akupresurní podložka s polštářem 68×42 | ahooy

Akupresurní podložka s polštářem 68×42

  • -22%
785.00 Kč 615.00 Kč
  • Skladem
  • 🚚
    Doprava zdarma při nákupu nad 1 200.00 Kč

ERGO AKUPRESÚRNA PODLOŽKA – Podložka + vankúš 4FIZJO – ČIERNO-TYRKYSOVÁ
Akupresúrna podložka společnosti 4FIZJO je také skvělým nápadem na zajímavý dárek.

Popis produktu

Ergo podložka 4FIZJO zmírňuje bolest, únavu a vede k uvolnění těla. Karimatka je vybavena technologií SPINNING SPIKES, stejně jako naše EKO karimatky. Díky této technologii hroty, připomínající rotující vír, při jemných pohybech vašeho těla kroutí kůži a fascie a uvolňují je. Tisíce hrotů na povrchu podložky stimulují tkáně k uvolňování endorfinů, které mají analgetický účinek a přinášejí úlevu bolavým a unaveným svalům.

Díky kombinaci šroubových hrotů v technologii SPINNING SPIKES a výplně z polyuretanové pěny se nám podařilo vytvořit podložku, která poskytuje vyšší úroveň stimulace než klasická podložka s hroty na akupresuru, ale zároveň není tak intenzivní jako pouzdro 4fizjo ECO Mat. Pro ty, kteří váhají, kterou akupresurní podložku si vybrat, je Ergo Mata 4fizjo ideální volbou.

Sada obsahuje:

rohož s hroty
ortopedický polštář
kryt s rukojetí

Detaily podložky:

✅ Barva: černá

✅ Délka: 68 cm

✅ Šířka: 42 cm

✅ Tloušťka: 2 cm

✅ Materiál: přírodní bavlna

✅ Rozměry polštáře: 30x32x10 cm

✅ Výrobce: 4FIZJO

Detaily rohože:

✅ Barva: tyrkysová

✅ Počet růží s hroty: 210

✅ Počet hrotů na růži podložky: 25

✅ Počet růží na polštáři: 65

✅ Materiál: Hroty – ABS;

Ortopedický polštář
Polštář naší akupresurní podložky má ergonomický tvar přesně jako ortopedický polštář, díky čemuž poskytuje dokonalou oporu a pohodlí i při delším odpočinku na podložce. Speciálně profilovaný polštář poskytuje páteři neutrální polohu, což jí umožňuje zachovat její přirozené zakřivení, aby páteř mohla odpočívat v optimální poloze. Ortopedický polštář díky svému profilování umožňuje stabilní držení hlavy v jedné poloze. Na výrobu polštáře jsme použili měkkou polyuretanovou pěnu, která se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy, zvětší dopadovou plochu hrotů a zároveň poskytuje výbornou oporu krku a hlavě.

Akupresurní podložka 4FIZJO je zdravotnickým pomůckou.
Naše podložky jsou registrovány na Úřadě pro registraci léčiv, zdravotnických pomůcek a biocidních výrobků. Díky tomu si můžete být jisti, že jejich používání je zcela bezpečné.

Akupresurní podložka polské značky 4FIZJO má až 5250 hrotů na podložce a 1625 hrotů na polštáři. Podložka má antialergické vlastnosti. Bavlněný potah má růže s hroty a je plně snímatelný, díky čemuž se lehce postaráte o hygienu podložky. Karimatka s hroty je vybavena pohodlným a vzdušným potahem, díky kterému karimatka nezatuchne a bude svěží. Kvalita je základ!

Jak jste si jistě všimli, na trhu je dostupných mnoho druhů akupresurních podložek. Aby však byla akupresurní podložka efektivní a její používání mělo pro zdraví prospěšný účinek, je třeba zachovat několik důležitých prvků její konstrukce. Akupresurní podložka polské společnosti 4FIZJO je především zdravotnickou pomůckou. Všechny použité prvky jsou antialergické prvky. Každá růže použitá na stavbu akupresurních podložek 4FIZJO má 25 hrotů, což je téměř dvojnásobek oproti standardním podložkám. Potah karimatky je vyrobený z kvalitní čisté bavlny, výplň pěna je z polyuretanu a růže jsou vyrobené z ekologického materiálu. Potah na podložku má pohodlnou rukojeť a ventilační pásku, která zajišťuje větrání celé

Naše rohože se používají při následujících onemocněních:

➕ stres, deprese

➕ bolest v krku, zádech a páteři

➕ ischias

➕ bolest ramene

➕ bolesti hlavy

➕ degenerativní změny páteře

➕ nespavost

➕ neuralgie

➕ špatný krevní oběh

➕ svalové napětí

Použití:

Rohožku doporučujeme používat každý den. Délka denního používání závisí na dovednostech uživatele následovně:

Začátečník: 5-10 minut
Středně pokročilí: 10-20 minut
Pokročilí: 20-40 minut
⛔️ JAKÉ JSOU KONTRAINDIKACE POUŽÍVÁNÍ PODLOŽKY? ⛔️

pokud trpíte poruchou srážení krve (hemofilie)
pokud užíváte antikoagulancia (jako je Clexane, Heparin)
pokud máte citlivou pokožku a stěžujete si na kožní onemocnění, po kterých by používání podložky mohlo přinést negativní účinky

ID:24831