Tipy na darček na prvé výročie vzťahu | Ahooy.sk

Dárek k prvnímu výročí pro partnera

Autor:

Datum: 2022-01-04 11:51:43

První rok vztahu bývá většinou nejkrásnější. Zamilovanost a představy o dokonalosti našeho partnera z nás ještě nestihly vyprchat a uvolnit prostor pro neshody. Nemalujme však čerta na zeď a pojďme se společně podívat, jaký dárek je vhodný k prvnímu výročí.

Dárek k prvnímu výročí
Dárek k prvnímu výročí vztahu (nebo svatby) by měl být alespoň trochu romantický. Nemusíte si kupovat dary za stovky či tisíce eur, ale minimálně drobná pozornost je určitě vhodná. Mezi oblíbené dárky patří i takové, které se nějak týkají například oblíbené činnosti partnerů − ať už nějaké společné nebo individuální.

Po roce už se určitě dobře znáte
Po roce společného vztahu už většinou dobře znáte oblíbené aktivity nebo hobby svého partnera. Pokud se věnuje nějaké sportovní činnosti, určitě potěší třeba kousek sportovního vybavení. Dá se to spojit i se zmíněnou romantickou stránkou, například: „Ty turistické hole využiješ, když půjdeme spolu na víkend do hor.“,

Dárek musí vyčurat úsměv na tváři
A může se to rovnou spojovat se zmíněnými hobby. Vtipné trička dokážou vyčurat úsměv na tváři ženám i mužům. Ak je napríklad partner rybár alebo poľovník, na prvé výročie od vás nemusí dostať profesionálnu udicu alebo guľovnicu za tisícky eur. Úplně postačí tričko s originálním motivem.

I po roce se dá založit rodina
Množství párů má po roce společného vztahu za sebou už i svatbu, bydlí spolu nebo dokonce čekají miminko. Pánské tričko " Super ocko " může být skvělým způsobem, jak sdělit partnerovi tu nejkrásnější novinku. Mezi oblíbené dárky patří i různé předměty, které se hodí při společném zařizování domácnosti. Pokud máte s výběrem dárku stále problém, můžete si vybrat i nějaký společný.

Společně strávený čas
Když jste s někým stráviljeden celý rok svého života, není nic lepšího, než to oslavit společně stráveným časem. Udělejte si romantický večer při svíčkách. Nebo naopak, dopřejte jeden druhému to, co nejvíc miluje − čas pro sebe − ať už je to čas strávený s přáteli, při svém hobby, nebo jen tak v posteli při dobrém filmu.