Originálne detské tričká ako darček na deň detí | Ahooy.sk

Deň detí – sviatok, na ktorý sa hodí takýto darček

Autor:

Datum: 2021-08-19 07:28:05

Deň detí – sviatok, na ktorý sa hodí takýto darček

Hľadáte originálny darček pre vaše ratolesti na deň detí? Vravieva sa, že detské oblečenie robí viac radosť rodičom, než samotným deťom. Ukážeme vám, že nie vždy je to pravda. V našej ponuky nájdete kúsky, ktoré si deti zamilujú, a rodičia si pri pohľade na ne tiež prídu na svoje.

Veselé trička oblíbených hrdinů
Miluje vaše dcera jednorožce? A synátor zase dinosauři? Žádný problém. U nás najdete řadu vkusných triček i s takovými motivy. V nabídce máme samozřejmě i různé jiné zvířecí motivy podle preferencí vašich ratolestí. Slon, motýl, ale i kočka mohou zdobit trička vašich dětí.

Originální motivy, které v obchodě neseženete
Každý jeden motiv na našich tričkách je prostě originál. Motivy navrhovali talentovaní lidé a v obchodech s fast fashion byste je hledali jen těžko. Nesmíme zapomenout zmínit, že trička z naší nabídky jsou v BIO kvalitě, takže děláte něco nejen pro vaše děti, ale i pro životní prostředí.

Vymaluj si vlastní tričko
Dovolte vašim dětem, ať pustí svou představivost "na špacír" a umožníte jim vymalovat si vlastní tričko. Vaše děti vám ukážou, že slon nemusí být vždy jen šedý, a že ty růžové z různých pohádek skutečně existují. Při vymalování si užijete spoustu legrace a strávíte čas společně jako rodina.

Takové tričko, jaké má i tatino
Pokud je tatino rybář nebo lovec, syn i dcerka určitě půjdou v jeho šlépějích - minimálně v dřívějším věku. Lovecké nebo rybářské tričko v dětských velikostech je v naší nabídce vždy horkým artiklem, který si okamžitě najde své zákazníky. Vyrazte na rodinnou rybičku sladěnou jak se patří.

Dvojsmysl, který vykouzlí úsměv
Má váš potomek rád vesmír, raketoplány, galaxie a všechno ostatní tajuplné? V naší nabídce máme celou kategorii originálních triček s motivem vesmíru. Takové tričko si vaše dítě okamžitě zamiluje, ale okolnímu světu to vyšle ještě jeden důležitý signál. Můžete totiž hrdě prohlásit, že vaše dítě je pro vás jako celý vesmír − tričko to přece dokazuje!