Mikina Retro příroda | ahooy

Mikina Retro příroda

 • -26%
955.00 Kč 710.00 Kč
 • Skladem
 • 🚚
  Doprava zdarma při nákupu nad 1 200.00 Kč

Objevte nezapomenutelný zážitek s naší mikinou s turistickým potiskem.  Tato mikina je vytvořena s vášní pro dobrodružství a cestování. Její unikátní turistický motiv vám připomene vaše nejlepší chvíle z cest po celém světě. Kvalitní materiály a pohodlný střih zaručují, že budete v mikině vypadat a cítit se skvěle

Unisex organická mikina Materiál: 280g/m², 80% bavlna, 20% recyklovaný polyester

    Doporučení

 1. Před prvním nošením vyperte: Vždy je dobré nový oděv vyprat před prvním nošením, aby se odstranily případné zbytky chemikálií nebo nečistot z výroby.
 2. Maximální teplota praní 30°C: Držte se doporučené maximální teploty praní. Vysoké teploty mohou způsobit smrštění textilie nebo vyblednutí barev.

 3. Nepoužívejte tekuté čisticí prostředky: Pokud jsou na štítku uvedeny pevné prášky nebo jiné typy pracích prostředků, dodržujte toto doporučení.

 4. Nebělite: Pokud je na štítku uvedeno, že se nesmí bělit, nepoužívejte bělící prostředky, protože mohou poškodit textilii.

 5. Nepoužívejte aviváže: Některé materiály nevyžadují použití aviváže, protože by mohla snížit jejich schopnost absorbce vlhkosti.

 6. Nesušte v bubnové sušičce: Pokud je to možné, nechejte textilii volně uschnout na vzduchu. Bubnová sušička může způsobit smrštění nebo jiné poškození.

 7. Nepřehřívejte žehličkou: Dodržujte doporučenou teplotu žehlení na štítku, aby nedošlo k poškození materiálu.

 8. Nechoďte na chemické čištění: Pokud je na štítku uvedeno, že se nepředepisuje chemické čištění, raději se mu vyhněte.

 9. Vyperete naruby a vyžehlete: Někdy je doporučeno obrátit oděv naruby před praním a žehlením, aby se chránily potisky a barvy.

ID:24552