MOUNTAIN GOAT Trekingové hole PRO+ modré | ahooy

MOUNTAIN GOAT Trekingové hole PRO+ modré

659.00 Kč
  • Skladem
  • 🚚
    Doprava zdarma při nákupu nad 1 200.00 Kč

Hole na nordic walking pro nezapomenutelné a bezpečné túry

Turistika po horských stezkách i po rovinatém terénu je skvělý způsob, jak aktivně trávit čas! Trekingové hole na nordic walking MOUNTAIN GOAT jsou dokonalým společníkem pro každý výlet. Vyznačují se vysokou ergonomií – nastavitelná délka, pohodlný a jistý úchop. Severské hole uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Turistika s trekingovými holemi MOUNTAIN GOAT je dokonalým způsobem, jak zlepšit svou kondici! Postarejte se o své zdraví a kondici již dnes! Vyzkoušejte trekingové hole MOUNTAIN GOAT a přesvědčte se sami, že je to ta nejlepší volba!

Vyberte si perfektní produkt

praktické hole na nordic walking Čeho dosáhnete díky nordic walkingu?

Během tréninku spálíte přes 500 kcal za hodinu!

Zapojíte horní a dolní část těla, Zlepšíte si kondici,

Je snazší shodit zbytečné kilogramy!

Dostaňte se na léto do formy!

Zlepšíte pohyblivost kloubů!

Nordic walking hole MOUNTAIN GOAT –

seznamte se s produktem! Vycházkové hole – parametry:

Materiál : hliník 7075 Barva: oranžová

Délka: 43-130 cm Rukojeť :

EVA pěna Jeskyně: widia

Ergonomie a praktičnost –

protiskluzová EVA pěna Nordic walking hole MOUNTAIN GOAT mají rukojeť z protiskluzové EVA pěny. Jsou ideální pro dlouhé túry. Díky pěně příjemné na dotek bude pokožka vašich rukou volně dýchat a zůstane suchá. Materiál ze kterého jsou rukojeti vyrobeny  tlumí nárazy a zabraňuje odřeninám . Eva pěna je protiskluzový materiál. Tvar rukojeti se přizpůsobí ruce, což zajišťuje pevný a pevný úchop.

Safe Lock – bezpečnostní a univerzální délka

Díky systému Safe Lock nastavíte optimální délku holí MOUNTAIN GOAT za pár vteřin. Pro snadné použití je na každé tyči vyznačena stupnice. Díky ní si vždy jednoduše nastavíte požadovanou výšku. Jste vysoký a je pro vás obtížné vybrat hole na nordic walking? Bude to pro vás ideální řešení, protože hole jsou dlouhé až 135 cm! Ochrany poskytují dobrou oporu a neuvolňují se ani při intenzivním tréninku. Ba co víc, pokud si chcete hole vzít na výlet, jednoduše je složíte. Hole můžete zabalit do obalu, který můžete nosit jako tréninkovou tašku. Přeprava holí na nordic walking nikdy nebyla tak jednoduchá!

Náročný terén? Hole na nordic walking za každých podmínek!

Nordic walking je aktivita, kterou si můžete vychutnat po celý rok! Vycházkové hole MOUNTAIN GOAT jsou vybaveny sadou různých hrotů. Díky nim můžete vyrazit na túru za jakýchkoli podmínek! Sníh, asfalt, bláto nebo bláta země už nebudou překážkou! Extrémně odolné materiály zajistí správnou přípravu na mnohokilometrovou cestu. Ode dneška můžete chodit po zemi, sněhu, blátě a štěrku!

            
ID:24604