Protiskluzové návleky na boty MINI grip M (37-40) | ahooy

Protiskluzové návleky na boty MINI grip M (37-40)

255.00 Kč
  • Skladem
  • 🚚
    Doprava zdarma při nákupu nad 1 200.00 Kč

Protiskluzové návleky na turistickou obuv MOUNTAIN GOAT, zimní návleky
Plánujete aktivní zimní dovolenou ve městě? Rádi trávíte čas venku v zimě? Dbejte na svou bezpečnost! Při procházce v lese nebo na mírně zasněžených chodnících snadno ztratíte rovnováhu. Snadno snížíte riziko pádů a zranění. Vyberte si protiskluzové zimní návleky na boty MOUNTAIN GOAT.

Zimní návleky na boty jsou nejkvalitnější trekové vybavení. Jsou důležitým prvkem zimního oblečení. Budou užitečné zejména tehdy, uvažujete-li o zimních venkovních výletech do lesa a procházkách po parkových uličkách. Při turistice se ujistěte, že máte dobrou přilnavost na kluzkém povrchu. Led nebo upěchovaný sníh nejsou problémem s profesionálními protiskluzovými vrstvami.

Protiskluzové návleky na boty – jaký produkt si vybrat?
Hledáte ty nejlepší protiskluzové návleky na zimní a městské boty? V naší prodejně naleznete profesionální turistické vybavení a doplňky pro každého. Nezapomeňte si přečíst specifikace produktu MOUNTAIN GOAT!

Parametry:

✔️ Barva: černá

✔️ Hmotnost: 130 g

✔️ Velikost: M

✔️ Materiál: guma, pružný

✔️ Počet druků: 10

✔️ Délka výstupků: 2 mm

Výrobek je určen pro amatérské použití. Neměl by se používat na horolezectví (alpinismus).

Kdy zvolit protiskluzové vložky do zimní obuvi?
Pohodlí a bezpečnost, zejména v zimě, jsou nezbytné. Navzdory zasněženým chodníkům a cestičkám se nemusíte vzdávat outdoorových aktivit. Zimní návleky na boty MOUNTAIN GOAT budou užitečné během :

▶️ Procházky po lesních cestách pokrytých upěchovaným sněhem

▶️ Procházky městem po nerozoraných chodnících a uličkách v parcích

▶️ Turistika po zasněženém, zvlněném terénu s malými kopečky

▶️ Pěší turistika po zledovatělých stezkách

▶️ Běh na kluzkém sněhu

▶️ Externí práce v zimě


Protiskluzové návleky na zimní boty – bezpečnost je na prvním místě
Chcete plně využít zimní atrakce a sportovní aktivity? Pokud ano, asi víte, jak důležité je dávat si pozor ve městě i mimo něj. Pod tenkou vrstvou upěchovaného sněhu se může nacházet kluzký led, který znemožní další chůzi. Na takovém povrchu vás před pády a zraněními neochrání ani podrážka s vysokou přilnavostí. Základem každého zimního outfitu je proto dobrá výbava včetně gripů a zimních návleků na boty. Vyberte si překrytí MOUNTAIN GOAT, ideální pro dospělé, seniory a běžce.

Kvalitní a odolné zimní návleky na boty
Lehké, protiskluzové návleky na boty MOUNTAIN GOAT se vyznačují solidním zpracováním z nejkvalitnějších materiálů. Navíc se vyznačují speciální odolnou konstrukcí. Poskytuje lepší oporu a zabraňuje uklouznutí na kluzkém povrchu . Na výrobu modelu byla použita měkká a pružná guma. Překrytí lze snadno nasadit a odstranit z bot. Materiál je navíc odolný vůči nízkým teplotám. Neztrácí své vlastnosti. Zůstává pružná bez omezení pohybu chodidla. To vám umožní volně praktikovat vaše oblíbené outdoorové sporty.

Speciální systém 10 ocelových výstupků
Zimní návleky na boty jsou vybaveny 10 cvočky o průměru 2 mm. Jsou vyrobeny z odolné nerezavějící oceli . Jsou krátké a na konci tupé. Zaručují vynikající přilnavost a stabilitu v terénu pokrytém silně upěchovaným sněhem. Chrání před nešťastným pádem. Kromě toho se vyplatí zajistit nejlepší možnou kvalitu turistického příslušenství. Proto před uskladněním a po outdoorových aktivitách opláchněte protiskluzové vrstvy v čisté vodě. Potom nechte uschnout na větraném místě, mimo dosah světla a vlhkosti.

Vyberte si správnou velikost!
Možnost výběru velikosti vám umožňuje dokonale přizpůsobit velikost návleků rozměrům vaší obuvi. Velikost návleků závisí na typu bot, na které je budete nosit – městské, trekingové nebo sněhule. Parametry přesahů závisí na modelu obuvi.

✔️ M: 37-40 (130 g)

✔️ L: 41-44 (140 g)

✔️ XL: 45-48 (160 g)

ID:24874