PROTISMYKOVÉ NÁVLEKY - STANDARD L (41-43) | ahooy

PROTISMYKOVÉ NÁVLEKY - STANDARD L (41-43)

491.00 Kč
  • Skladem
  • 🚚
    Doprava zdarma při nákupu nad 1 200.00 Kč

Popis produktu Protiskluzové návleky na boty značky Mountain Goat jsou tou nejkvalitnější výbavou. Zuby hrotů jsou vyrobeny z nerezavějící oceli a

speciální pružná svorka je vyrobena z materiálu TPE. Nerezová ocel zajistí dlouhodobé použití, zatímco materiál TPE neztrácí své elastické vlastnosti ani při nízkých teplotách.

Detaily podložky:

Barva: čierna

Velikost:L (41-43)

Materiál hrotů: nerezavějící ocel Materiál svorky:

TPE Výrobce: Mountain Goat

Zabezpečení řemínkem: ANO

Vyztužená pata: ANO

Počet hrotů: 9

VÝROBEK AMATÉRSKÉHO POUŽITÍ, NEPOUŽÍVEJTE K HORSKÉMU LEZENÍ (ALPINISMUS)

Kvalita je klíč! Jak jste si jistě všimli, na trhu je k dispozici mnoho druhů . Aby však byly návleky účinné a aby bylo jejich používání zcela bezpečné, musí být materiály, ze kterých jsou vyrobeny, nejvyšší kvality.

Možnosti použití: procházky v lese, turistika po zamrzlé zemi, běh na sněhu a ledě, rybolov na zamrzlém jezeře, práce v zimě v přírodě, procházky v zamrzlých údolích, lezení na malé kopce, překonávání ledových stezek, zabránění uklouznutí starších osob – obzvláště důležité v zimním období. Po dokončení aktivit na sněhu nebo ledě by měly být návleky otřeny dosucha.

Závěsná podpora : Speciální systém pantů umístěný v přední části pomáhá při chůzi vyvalovat nohu a poskytuje ještě lepší uchopení. Toto je obzvláště důležité při chůzi do kopce. Tehdy se váha těla posune dopředu, což nutí přední část chodidla pracovat tvrději. 6 předních zubů pevně svírá půdu a zabrání tak uklouznutí prstů, a to ani v pevně zabaleném sněhu nebo zamrzlé zemi. Je to velmi dobrá ochrana před pády.

Praktický obal Každá sada protiskluzových návleků je dodávána s praktickým pouzdrem na zip. Pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu a ochrání obsah batohu před poškozením kočkami.
e vybavena rukojetí, pomocí které je můžete připevnit na vnější stranu batohu, čímž se zajistí snadný přístup ke kočkám, kdykoli jsou potřeba, aniž byste museli
prohledávat obsah batohu. Vyztužená pata Tento model také využívá zesílenou patu – je to klíčový prvek, který zabraňuje klouzání při klesání. Tehdy se váha těla posune dozadu, což přinutí zadní část chodidla pracovat tvrději. 3 zadní hroty pevně přiléhají k zemi a zabraňují sklouznutí paty, a to ani v případě zamrzlé půdy.
Je to velmi dobrá ochrana před pády na zadek a velmi bolestivými pohmožděninami kostrče.

ID:23510