Sportovní láhev na vodu pitný režim 0.5L - modrá | ahooy

Sportovní láhev na vodu pitný režim 0.5L - modrá

  • -19%
250.00 Kč 202.00 Kč
  • Skladem
  • 🚚
    Doprava zdarma při nákupu nad 1 200.00 Kč

Sportovní láhev na vodu vyrobená z tritanu 
Rozhodnutí padlo - vzdáváte se plastových lahví! Už vás nebaví pít vodu se zvláštní chutí a chcete snížit množství plastů, které používáte.

Pokud nyní hledáte zdravější a ekologičtější alternativu, určitě vyzkoušejte sportovní láhev na vodu  z lehkého, ale odolného tritanu. Je pevnější a lehčí než sklo a zdravější než plast. Za tuto volbu vám poděkuje nejen vaše zdraví, ale i naše planeta!

 sportovní tritanová láhev na vodu
Láhev na vodu  je mimořádně univerzální řešení, které poslouží nejen při sportování. Přečtěte si parametry produktu a vyberte si láhev, která dokonale vyhovuje vašim potřebám.

Parametry:
✔️ Materiál : tritan

Tritanová láhev na vodu – odolná, lehká, spolehlivá
Materiál, ze kterého je motivační láhev na vodu  vyrobena, velmi připomíná sklo, ale nenechte se zmást vzhledem.
Tritan je plast nové generace - jeho složení neobsahuje škodlivé látky, které mohou pronikat do nápojů.
Navíc je mnohem lehčí než sklo a odolnější vůči poškození, záření a teplotním rozdílům.
Tritanová láhev se nerozbije, i když nápoj uvnitř zamrzne! Nezlekne se ani vysokých teplot. To vše znamená, že sportovní láhev na vodu 4FIZJO Tritan se od prvního dne stane vaším nejlepším společníkem na výletech, procházkách či sportování.

Jaké jsou vlastnosti sportovní láhve na vodu?
Motivační láhev na vodu je navržena tak, aby nadchla nejen svým vzhledem, ale především praktickým řešením. Mezi jeho nejdůležitější vlastnosti naleznete:

▶️ Univerzálnost – díky nízké hmotnosti je láhev užitečná nejen v posilovně nebo na procházce, ale i při výletech autem, běžeckých trénincích či výletech na kole.

▶️ Těsnost – perfektně padnoucí uzávěr účinně chrání před vytečením, takže láhev s vodou snadno vložíte do kabelky nebo batohu.

▶️ Pohodlí – šikovný náustek lze jednoduše otevírat a zavírat jednou rukou, takže vodu můžete bez problémů pít za každých podmínek.

Motivace na dosah ruky!
Víte, jak důležité je pít vodu, ale nevíte se k tomu motivovat? Nebo možná pijete vodu pravidelně, ale nevíte, kolik jí vlastně vypijete?
V každém z těchto případů vám přijde na pomoc sportovní láhev na vodu 4FIZJO! Motivační nápisy,
které na něm najdete vám budou neustále připomínat benefity, které pitím získáte. Nikdo vás už nebude muset povzbuzovat, abyste to udělali! A kapacita 1000 ml vám umožní snadno kontrolovat, kolik vody během dne vypijete.

Voda – kolik byste jí měla vypít?
Nyní se ptáte, kolik vody je nejlépe vypít? Dva litry nebo možná víc? Na tuto otázku odpoví vaše potřeba kalorií nebo hmotnost. Na základě vašich potřeb vypijte alespoň 1 mililitr tekutin na každou snědenou kalorii. Muž, jehož kalorická potřeba je přibližně 2 800 kcal, by měl denně vypít alespoň 2,8 litru tekutin. K výpočtu množství vody, které potřebujete, můžete použít i svoji váhu. Třeba vycházet z toho, že na každý kilogram vašeho těla byste měli vypít 35 až 40 ml tekutin .

Nyní víte, kolik vody byste měli vypít. Nyní určete, kolikrát denně potřebujete naplnit láhev a začněte!

ID:25258