MOUNTAIN GOAT LED čelovka 04 | ahooy

MOUNTAIN GOAT LED čelovka 04

390.00 Kč
  • Není skladem
  • 🚚
    Doprava zdarma při nákupu nad 1 200.00 Kč

Čelovka - produkt nejvyšší kvality MOUNTAIN GOAT
Čelovka je praktický a pohodlný zdroj světla. Tento typ baterky často volí cyklisté, horolezci, turisté, běžci a milovníci dalších venkovních aktivit. Čelovka na hlavě vám umožní aktivně trávit čas s dobře osvětlenou cestou. LED baterka MOUNTAIN GOAT má 6 režimů osvětlení, což poskytuje široké možnosti použití. Díky možnosti úpravy na zadní straně si můžete baterku přizpůsobit obvodu hlavy. Červené světlo je k dispozici, abyste byli vždy citliví na noční světlo. Čelovka s červeným světlem vám také umožňuje diskrétně osvětlit okolí, aniž by přitahovala příliš velkou pozornost.

LED baterka - specifikace
Zkontrolujte, co charakterizuje čelovku MOUNTAIN GOAT, aby co nejlépe vyhovovala našim potřebám!

Parametry čelovky:

✔️ Napájení: baterie
✔️ Materiál pouzdra: odolný plast
✔️ Kapacita baterie: 1200 mAh
✔️ Barva: černá
✔️ Odolnost proti vodě: IPX4
✔️ Nabíjení: USB typ C
✔️ Hmotnost: cca 70 g
✔️ Pracovní doba: 3 - 8 hodin
✔️ Počet režimů: 6
✔️ Počet lumenů: 350 LM
✔️ Výrobce: MOUNTAIN GOAT

Proč je 350 lumenová baterka pro vás nejlepší volbou?
LED čelovka vám umožní zůstat aktivní i po setmění. Podívejte se na další výhody používání této baterky:

✅ Lampa byla vyrobena s nejvyšší přesností, takže ji na hlavě ani neucítíte.
✅ Díky pohyblivé hlavici s rozsahem 65° můžete měnit úhel osvětlení.
✅ Pracujete jako mechanik nebo cestář? Pro vaši práci jistě potřebujete lampu, která vám poskytne stálý zdroj světla.
✅ Díky použití nejkvalitnějšího plastu nemusíte mít obavy o poškození.
✅ S výkonným zdrojem světla uvidíte i ty nejmenší detaily.

Čelovka aktivovaná gestem
Díky funkci aktivace gesty čelovka reaguje na pohyb ruky. Stačí mávnout rukou před čelovkou. Okamžitě se rozsvítí - stejným způsobem ji můžete také vypnout. Toto inovativní řešení je skvělé, když chcete zapnout nebo vypnout baterku, aniž byste museli stisknout vypínač. Tato funkce se hodí i v podzimní a zimní sezóně, kdy rukavice komplikují obsluhu elektronických zařízení. Jedná se o volitelné řešení - aktivaci gesty můžete vypnout a baterku aktivovat tlačítkem.

LED čelovka - lehké a voděodolné zařízení
Vezměte si LED lampu kamkoliv! Čelovka je kompaktní. Lehce ji schováte do kapsy nebo batohu. Tento praktický a lehký model je ideální pro většinu venkovních aktivit. Její váhu nezaznamenáte ani při dlouhém tréninku. LED čelovka váží pouze cca 70 gramů a poskytuje intenzivní osvětlení. Čelovka je také odolná proti stříkající vodě (IPX4). Díky tomu je zařízení odolné vůči různým povětrnostním podmínkám.

Čelovka - všestranné využití
Jezdíte na kole po setmění nebo běháte? Bez ohledu na to, jaký sport provozujete, dobíjecí čelovka osvětlí i ty nejtemnější zákoutí. Poslouží také při zimních sportech - snowboardingu, lyžování nebo nordic walking. Ať už pracujete jako automechanik, hasič nebo rybář, lampa vám usnadní plnění vašich povinností nebo vášně.

Rychlé a pohodlné nabíjení - čelovka má USB typu C
LED čelovka MOUNTAIN GOAT nevyžaduje výměnu baterie, což je ekonomické a ekologické. Kabel s USB C konektorem umožňuje také rychlé nabíjení. Další výhodou portu USB Type-C je, že je reverzibilní. Můžete ho zapojit v libovolném směru, aniž byste museli dbát na orientaci zástrčky. Port USB Type-C je standard, který podporuje většina moderních elektronických zařízení.

            
ID:24610