PROTISMYKOVÉ NÁVLEKY - PREMIUM L (41-43) | ahooy

PROTISMYKOVÉ NÁVLEKY - PREMIUM L (41-43)

738.00 Kč
  • Skladem
  • 🚚
    Doprava zdarma při nákupu nad 1 200.00 Kč

POPIS Popis produktu Protiskluzové návleky na boty značky Mountain Goat jsou tou nejkvalitnější výbavou.
Zuby hrotů jsou vyrobeny z nerezavějící oceli a speciální pružná svorka je vyrobena z materiálu TPE.
Nerezová ocel zajistí dlouhodobé použití, zatímco materiál TPE neztrácí své elastické vlastnosti ani při nízkých teplotách.

Detaily podložky: Barva: černá

Objem 300ml

Doporučujeme mýt ručně (ne v myčce nádobí)

 

 

Velikost:  L (41-43)

Materiál hrotů: nerezavějící ocel 

Materiál svorky: TPE 

Výrobce: Mountain Goat

Zabezpečení řemínkem: ANO

Vyztužená pata: ANO

Počet hrotů: 13

VÝROBEK AMATÉRSKÉHO POUŽITÍ, NEPOUŽÍVEJTE K HORSKÉMU LEZENÍ (ALPINISMUS) Kvalita je klíč! Jak jste si jistě všimli, na trhu je k dispozici mnoho druhů .

Aby však byly návleky účinné a aby bylo jejich používání zcela bezpečné,
musí být materiály, ze kterých jsou vyrobeny, nejvyšší kvality.

Možnosti použití: procházky v lese, turistika po zamrzlé zemi, běh na sněhu a ledě, rybolov na zamrzlém jezeře, práce v zimě v přírodě, procházky v zamrzlých údolích,

lezení na malé kopce, překonávání ledových stezek, zabránění uklouznutí starších osob – obzvláště důležité v zimním období.

Po dokončení aktivit na sněhu nebo ledě by měly být návleky otřeny dosucha. Závěsná podpora : Speciální systém pantů umístěný v přední části pomáhá při chůzi vyvalovat nohu a poskytuje ještě lepší uchopení. Toto je obzvláště důležité při chůzi do kopce. Tehdy se váha těla posune dopředu, což nutí přední část chodidla pracovat tvrději. 9 předních zubů pevně svírá půdu a zabrání tak uklouznutí prstů, a to ani v pevně zabaleném sněhu nebo zamrzlé zemi. Je to velmi dobrá ochrana před pády. Vyztužená pata Tento model také využívá zesílenou patu – je to klíčový prvek, který zabraňuje klouzání při klesání. Tehdy se váha těla posune dozadu, což přinutí zadní část chodidla pracovat tvrději. 4 zadní hroty pevně přiléhají k zemi a zabraňují sklouznutí paty, a to ani v případě zamrzlé půdy.
Je to velmi dobrá ochrana před pády na zadek a velmi bolestivými pohmožděninami kostrče

ID:23538